BİZ KİMİZ?

Haliç Üniversitesi Sağlık Bilimleri Yüksekokulu, Beslenme ve Diyetetik bölümününden mezun oldu. Dört senelik eğitim yılı boyunca çeşitli kongrelere ve sertifika programlarına katılarak kendini geliştirme fırsatı elde etti.

Eğitim hayatı boyunca Kadıköy Toplum Sağlığı Merkezi, Üsküdar Toplum Sağlığı Merkezi, İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi, Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Bursa Çekirge Devlet Hastanesinde stajyer diyetisyen olarak görev yaptı.

Şu anda Merve Eken Beslenme ve Diyet Danışmanlığı‘nda görev yapmaktadır.

Merve Eken
Diyetisyen

EKİBİMİZ

Ecem Kartalkaya

Trakya Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi, Beslenme ve Diyetetik Bölümünden mezun oldum. Eğitim hayatım boyunca Merve Eken Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezinde, Trakya Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesinde Toplu Beslenme, Yetişkin Hastalıkları ve Pediatri Bölümünde staj gördüm. Bu süreçte kendi alanımla ilgili seminer çalışmamı Sporcu Beslenmesi, bitirme tezimi MSG( monosodyum glumat) kullanımının BKI’ de ilişkilendirilmesi üzerine yaptım. Öğrencilik hayatım boyunca çeşitli eğitim ve seminerlere katıldım.

2021 yılında Merve Eken Beslenme ve Diyet Danışmanlığı‘nda stajyer olarak başladığım bu sürece kurumun diyetisyeni olarak devam ediyorum.

Ecem Kartalkaya
Diyetisyen